Michigan

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Michigan

Īpašums pārdošanā Mičiganā

Uz dienvidiem tā robežojas ar Ohio un Indianu, ar kuru tā sadala arī ezera iekšējos ūdeņus. Uz ūdeņiem ir arī lielākā daļa rietumu robežu, no dienvidiem uz ziemeļiem, ar Ilinoisu un Viskonsīnu pie Mičiganas ezera; tāpēc par daļu no zemes ar Viskonsīnu.

Nekustamā īpašuma tirgus Mičiganā ir ievērojami palielinājies 2017. gadā. Tas ir bijis nopietnu rezultātu gads pārdevējiem. 2018. gads Mičiganas nekustamā īpašuma tirgū tika reģistrēts galvenokārt pārdodamam īpašumam Mičiganā.

Pārdošanai Mičiganā ir liels potenciāls pārdot īpašumu.

Pozitīva lieta par Michigan ir arvien pieaugošā ekonomika. Tikai trīs gadus ir reģistrēts pozitīvs pieaugums. Paredzams, ka 2018. gadā rūpniecības nozarēs, kas rūpējas par pārtiku, enerģētiku, veselību, informācijas tehnoloģijām, ūdeni un transportu. Michigan joprojām ir līderis automobiļu rūpniecībā.

Pavasaris ir augstākais punkts Mičiganas māju pirkšanas sezonā, un mēs paredzam, ka Mičiganā pārdošanas cenas pieaugs. Tirgus pieaug. Vidējā māju cena tiek atjaunota ar gada pieaugumu par 6,2%. Cenas ir zemas atdeves no katras lietas.

Fakts ir tāds, ka uzticības trūkums nekustamo īpašumu tirgum nav šķērslis ieguldījumiem īpašumā pārdošanai Michigan, kad tie ir pieejami.

Kopējā mājas vērtība ir palielinājusies vidēji par 6,9% 2017. gadā. Ar mājokļu cenu pieaugumu vairāk cilvēku varētu būt gatavi pārdot. Lai gan mēs paredzam, ka lietas netiks palielinātas daudz plašāk, mazāk nekā 2% pieaugums, šajā populārākajā iepirkšanās sezonā mēs sagaidām vairāk krājumu horizontā.

Labākās vietas, kur dzīvo: Ann Arbor, Lansing un Ypsilanti.

Detroit bija dinamiska metropole, taču tā atkal pieaug, vēl nav sarakstā par labākajām vietām, kur dzīvot vai nopirkt īpašumu pārdošanai Mičiganā. Kur nopirkt Mičiganā, daudz kas ir atkarīgs no tā, kādu dzīvesveidu vēlaties vadīt. Ja vēlaties koksni un ūdeni un sniegu lielākajai daļai pavasara, apsveriet U.P. vai zemākā ziemeļu pussala. Ja jūs vēlaties plaukstošas ​​pilsētas ar naktsdzīvi un izklaidi, apsveriet trīs lielpilsētu Michiganas.

Ja meklējat pilsētu ar milzīgu mākslas kopienu, daudzām naktsdzīves vietām un daudzām alus vietām, skaties ne tālāk kā Grand Rapids. Beer City U.S. ir dīvaina metropole, kurā ir daudz festivālu, tostarp slavenā ArtPrize. Vērtības nepārtraukti pieaug, pat tādos priekšpilsētās kā Vaimingtona. Mēs sagaidām 5% pieaugumu pirms gada.

Mājokļu izmaksas Ann Arbor apgabalā nepārtraukti pieaug. Saskaņā ar vietējiem iedzīvotājiem papildu izmaksas piesaista daudzus pircējus un īrniekus pašlaik meklējot mājas Ypsilanti. Ann Arbor ir universitātes pilsēta un mehāniķis Mičiganas štatā.

Pašlaik pilsētas ir minētas, Lansing piedāvā pircēju tirgu. Valsts galvaspilsēta ir ideāla vieta, kur dzīvot, nopirkt īpašumu pārdošanai Mičiganā, strādāt un piedāvāt bagātu naktsdzīvi.

  •  
    Boom 2018 Mičiganā: kāpēc un kur nopirkt māju

    Boom 2018 Mičiganā: kāpēc un kur nopirkt māju Michigan, brīnišķīgās Detroitas pilsētas šūpulis, gadiem ilgi ir bijis lielākais amerikāņu automobiļu ražotājs, kā arī iedvesmas avots Diego Riviera murals. Motown rakstāmgalda sēdeklis, šodien tas ir arī nekustamā īpašuma pasaules līderis. Apskatīsim ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 8306

PARDOŠANA Cits (Tirdzenicība), Michigan, Detroit, Detroit, 7310 Pierson St

33,503.96EUR
PARDOŠANA
Cits (Tirdzenicība)

800 m²
Šī māja tiek izīrēts par 675 $
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB